Bardzo cenimy Państwa prywatność, dlatego przestrzegamy zasad dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz wykorzystywania plików cookies i innych technologii śledzących w związku z funkcjonowaniem sklepu Mama Literka. Państwa dane osobowe są bezpieczne – wdrożyliśmy odpowiednie środki bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt drogą elektroniczną.

 

Administratorem sklepu jest Media&Estate Piotr Kowalski, z siedzibą pod adresem: Poznań 61-655 ul. Gromadzka 27a, o numerze NIP: 9721089377. Podmiot ten jest również administratorem Państwa danych osobowych – takich jak: imię i nazwisko, adres zamieszkania, adres wykonywania działalności gospodarczej, adres e-mail, numer NIP, numer telefonu, dane zawarte w korespondencji elektronicznej, numer rachunku bankowego, adres IP, wizerunek, produkty oglądane i/lub zakupione w Sklepie, szczegóły dotyczące złożonych zamówień oraz porzuconych koszyków, aktywność względem newslettera, informacje o systemie operacyjnym i przeglądarce internetowej, przeglądane podstrony, czas spędzony na stronie, przejścia pomiędzy szczególnymi podstronami, kliknięcia w poszczególne linki, źródła, z którego Państwo przechodzą do naszej strony, Państwa przedział wieku oraz płeć, przybliżoną lokalizację oraz zainteresowania określone na podstawie aktywności w sieci. Dane te uzyskujemy od Państwa, m.in. podczas rejestracji konta użytkownika, składania zamówienia w sklepie bądź reklamacji lub odstąpienia od umowy, dodawania komentarza lub wystawienia opinii o produktach oraz w trakcie kontaktu z nami. Niektóre informacje są gromadzone przez narzędzi, z których korzystamy – np. mechanizm sklepu i mechanizm systemu newsletterowego. Informacje o sposobie korzystania z naszego sklepu zbiera również Google Analytics.

 

W razie jakichkolwiek wątpliwości bądź pytań w sprawie Państwa danych osobowych prosimy o kontakt drogą elektroniczną. Jednocześnie pragniemy poinformować, iż nie wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych osobowych, gdyż nie jest to obowiązkowe w naszej sytuacji.

Wykorzystywane cookies